U ponedjeljak 02.12.2019. godine u kabinetu načelnika Opštine Teslić Milana Miličevića, održan je sastanak Privrednog savjeta opštine Teslić.

Tema sastanka su bile: Program podsticaja u privredi za 2020. godinu, Analiza postojećih opštinskih taksi i naknada, Analiza cijene i kvaliteta komunalnih usluga, kao i Nacrt budžeta opštine za 2020. godinu.

Privredni savjet je donio nekoliko zaključaka koji se odnose na izmjene postojećih odluka o komunalnim taksama i naknadama (), ali i aktivno uključivanje u javne rasprave prilikom donošenja značajnih dokumenata za opštinu Teslić, kao što je budžet i podsticaji u privredi.

Cilj sastanka je bio da se saznaju stavovi privrednika po navedenim temama kako bi se unaprijedili uslovi poslovanja na području opštine.

Matična služba

MATIČNA
SLUŽBA

BFC

Teslićke novosti