Načelnik opštine Teslić Milan Miličević je sa zamjenikom načelnika Milovanom Stankovićem posjetio danas Javnu ustanovu Sportska dvorana “Radolinka”.Upoznali su se sa stanjem u ovoj ustanovi nakon primopredaje od prethodnog vršioca dužnosti direktora.
Zatečeno je teško stanje, kako u finansijskom, tako i u organizacionom smislu. Izrađeni su planovi za unapređenje rada i uslova u narednom periodu, te za saniranje dugova zaostalih od prethodnih rukovodstava koja dostižu gotovo 200 hiljada KM.
Nakon izvršene analize i revizije poslovanja JU Sportska dvorana „Radolinka“, biće pokrenuto pitanje eventualne odgovornosti onih koji su doveli ustanovu u ovakvo stanje.
Načelnik Miličević je izrazio spremnost da opština podrži planove rukovodstva ustanove na čelu sa VD direktora Igorom Đukarićem.

Matična služba

MATIČNA
SLUŽBA

BFC

Teslićke novosti