Broj:02-014-39/18
Datum:15.03.2018

Predmet: PROJEKAT OPORAVKA OD POPLAVA

 

PRELIMINARNA RANG LISTA ZA IZGRADNJU NOVIH STAMBENIH OBJEKATA NA PODRUČJU OPŠTINE TESLIĆ

Br. Interni br. Prezime Ime oca Ime Adresa Bodovno stanje Tip objekta
1 TE-0005 Trivunčević Ljubo Savica Mladikovine 211 6 Tip 3
2 TE-0001 Gotovac Stevo Predrag Donji Očauš 255 4 Tip 2
3 TE-0003 Tešić Dejan Vukovan Ugodnovići 182 3 Tip 2

 

Napomena:Na rezultate preliminarne liste aplikanti mogu uložiti prigovor, u roku od 14 dana od dana objave preliminarne liste. Prigovori se predaju u prostorijama opštinske/gradske uprave u pisanoj formi. Za svaki zaprimljeni prigovor opštinska/gradska služba je dužna izdati potvrdu o prijemu dokumenta. Dobijenu potvrdu je neophodno sačuvati kao dokaz o uloženoj žalbi.Komisija za odabir će obavijestiti podnositelja prigovora o donesenoj odluci po prigovoru pismenim putem i utvrditi konačnu rang listu odabranih korisnika u roku od 7 dana po isteku žalbenog roka.

Matična služba

MATIČNA
SLUŽBA

BFC

Teslićke novosti