OPŠTINA TESLIĆ I CENTAR ZA EKOLOGIJU I ENERGIJU  pozivaju građane zainteresovane za ugradnju  solarnih sistema na svoj krov da 17.10 2023.godine u 11.00 sati dođu u salu Skupštine opštine Teslić (u zgradi iznad Biroa za zapošljavanje)  i učestvuju na informativnom predavanju „Solarna energija za domaćinstva“.

Na predavanjima ćete imati priliku da se upoznate o trenutnim cijenama solarnih sistema, administrativnim procedurama za njihovu ugradnju, o dostupnim prilikama za sufinansiranje i o udruživanju građana.

Informativno predavanje „Solarna energija za domaćinstva“,  će se održati 17.10. 2023.godine u 11.00 sati, u sali Skupštine opštine Teslić  (u  zgradi iznad Biroa za zapošljavanje)

Projekt LINK_mreža niskokarbonskih zajednica u BiH realizuje Centar za ekologiju i energiju u kooperaciji sa Fondacijim Heinrich Böll.

Matična služba

MATIČNA
SLUŽBA

BFC

Teslićke novosti