Odjeljenje za prostorno uređenje Teslić, na osnovu Člana 133. Statuta opštine Teslić („Službeni glasnik opštine Teslić“, broj 4/17), i Zaključka o usvajanju  Nacrta Odluke o izmjeni i dopuni Odluke o uređenju prostora i građevinskom zemljištu („Službeni glasnik opštine Teslić“, broj 2/18), objavljuje

O G L A S

o održavanju JAVNE RASPRAVE o Nacrtu Odluke o izmjeni i dopuni Odluke o uređenju prostora i građevinskom zemljištu

 

  1. OBAVJEŠTAVA se javnost opštine Teslić da je Skupština opštine Teslić na sjednici održanoj 07.02.2018. godine donijela Zaključak o usvajanju Nacrta Odluke o izmjeni i dopuni Odluke u uređenju prostora i građevinskom zemljištu.

 

  1. JAVNA RASPRAVA će se održati u četvrtak 15.03.2018. godine, sa početkom u  11.00 časova, u konferencijskoj sali zgrade Skupštine opštine Teslić.

Ovim putem pozivamo sve zainteresovane da uzmu učešća u javnoj raspravi i daju svoje mišljenje o Nacrtu Odluke.

 

NAČELNIK   ODJELJENJA
Nikola Stokić, dipl.inž.građ.

Matična služba

MATIČNA
SLUŽBA

BFC

Teslićke novosti