Broj: 02-67-48/21

Datum: 17.01.2022. godine

 

U skladu sa odredbama tačke XVII i XX Odluke o stipendiranju učenika i studenata („Službeni glasnik opštine Teslić“, broj 9/17), Odjeljenje za društvene djelatnosti, kao nadležan organ za administrativne i stručne poslove u vezi stipendiranja, u formi akta donosi

 

O B A V J E Š T E NJ E

za studente i učenike

 

  1. Obavještavaju su studenti sa područja opštine Teslić kojima je Rješenjem broj: 02-67-48/21 od 05.01.2022. godine dodijeljena stipendija za akademsku 2021/22. godinu da će se potpisivanje ugovora o stipendiranju obaviti u PETAK, 21. januara 2022. godine, u velikoj sali Doma „Prosvjeta“ (bioskopska sala) sa početkom u 9,00 časova.

 

  1. U slučaju opravdane spriječenosti studenta, ugovor može potpisati njegov roditelj/staratelj. Sa sobom ponijeti jedan od identifikacionih dokumenata.

 

  1. Obavještavaju se učenici kojima je istim rješenjem dodijeljena đačka stipendija da će se jednokratna isplata ovih stipendija naknadno obaviti, uz prethodnu najavu o vremenskom okviru isplate.

 

  1. Za sve dodatne informacije stipendistima na raspolaganju stoji broj telefona 053/431-451, a upit mogu poslati i elektronskom poštom na adresu: [email protected].

 

 

 v.d. NAČELNIK ODJELJENJA

Slaven Jelić

Matična služba

MATIČNA
SLUŽBA

BFC

Teslićke novosti