Broj: 02-67-78/23

Datum: 16.01.2024. godine

 

U skladu sa odredbama tačke XX i XXIV Odluke o stipendiranju („Službeni glasnik opštine Teslić“, broj 8/23), Odjeljenje za društvene djelatnosti, kao nadležan organ za administrativne i stručne poslove u vezi stipendiranja, u formi akta donosi

 

O B A V J E Š T E NJ E

za studente i učenike

 

  1. Obavještavaju se studenti sa područja opštine Teslić kojima je Rješenjem o dodjeli studentskih i đačkih stipendija, broj: 02-67-78/23 od 5. januara 2024. godine, dodijeljena stipendija za akademsku 2023/2024. godinu da će se potpisivanje ugovora o stipendiranju obaviti u PONEDJELJAK, 22. januara 2024. godine, u velikoj sali Doma „Prosvjeta“ (bioskopska sala) sa početkom u 10,00 časova.

 

  1. U slučaju opravdane spriječenosti studenta, ugovor može potpisati njegov roditelj/staratelj. Sa sobom ponijeti jedan od identifikacionih dokumenata.

 

  1. Obavještavaju se učenici kojima je istim rješenjem dodijeljena đačka stipendija da će se jednokratna isplata ovih stipendija naknadno obaviti, uz prethodnu najavu o vremenskom okviru isplate.

 

  1. Za sve dodatne informacije stipendistima na raspolaganju stoji broj telefona 053/431-451, a upit mogu poslati i elektronskom poštom na adresu: [email protected].

 

NAČELNIK ODJELJENJA

Slaven Jelić

 

Rješenje o dodjeli studentskih i đačkih stipendija 2024

Matična služba

MATIČNA
SLUŽBA

BFC

Teslićke novosti