PRVOSTEPENA STAMBENA KOMISIJA ZA RJEŠAVANJE

STAMBENIH PITANJA BORAČKIH KATEGORIJA

U OPŠTINI TESLIĆ

 

OBAVJEŠTENJE

 

Obavještavaju se zainteresovana lica da je na oglasnim tablama Odjeljenja za boračko-invalidsku zaštitu opštine Teslić i Boračke organizacije opštine Teslić od 14.06.2021. godine stavljena na uvid prijedlog rang liste po osnovu javnog konkursa za dodjelu beskamatnih kredita za rješavanje stambenih pitanja boračkih kategorija stanovništva opštine Teslić za 2021. godinu. Na listu prioriteta učesnici konkursa imaju pravo prigovora, koji se podnosi Komisiji u roku od 8 dana od dana objavljivanja prijedloga rang liste, ako smatraju da nisu pravilno bodovani ili da su nepravilno priznati bodovi drugim kandidatima. Prigovor se podnosi putem šalter sale Opštinske uprave Teslić najkasnije do 22.06.2021. godine u 15:00.

 

Predsjednik Komisije

Simaković Radomir

Matična služba

MATIČNA
SLUŽBA

BFC

Teslićke novosti