OPŠTINSKA UPRAVA TESLIĆ

ODJELjENjE ZA BORAČKO-INVALIDSKU ZAŠTITU

 

OBAVJEŠTENjE

 

Obavještavaju se zainteresovana lica da je Ministarstvo rada i boračko-invalidske zaštite RS objavilo izmjenu javnog poziva za podnošenje zahtjeva za stambeno zbrinjavanje PPB i RVI odbrambeno-otadžbinskog rata RS dodjelom stambene jedinice ili nepovratnih novčanih sredstava. Pravo na stambeno zbrinjavanje po raspisanom javnom pozivu imaju PPB i RVI od prve do četvrte kategorije koji do sada nisu bili stambeno zbrinuti u skladu sa Uredbom Vlade RS i koji se nisu prijavijavljivali po javnom pozivu za stambeno zbrinjavanje u toku 2019. godine.

Javni poziv je objavljen u dnevnim listovima „Glas Srpske“ i „Nezavisne novine“, na internet stranici Ministarstva i na oglasnim tablama Odjeljenja za boračko-invalidsku zaštitu opštine Teslić, Opštinske Boračke Organizacije Teslić i Opštinske Uprave Teslić.

Prijave na konkurs se vrše od 23.09.2020. godine do 23.10.2020 godine u Odjeljenju za boračko-invalidsku zaštitu opštine Teslić (kancelarija broj 1).

 

Načelnik Odjeljenja

Tešić Tihomir

Matična služba

MATIČNA
SLUŽBA

BFC

Teslićke novosti