Broj: 02-66-5/18

Datum: 21.06.2018. godine

 

OBAVJEŠTENJE O PONIŠTAVANJU JAVNOG POZIVA

 

Poništava se Javni poziv za sufinansiranje programa/projekata sportskih organizacija iz Budžeta opštine Teslić broj: 02-66-5/18 od 28.05.2018. godine koji je objavljen na oglasnim tablama Opštinske uprave Teslić i JU Sportski centar ”Radolinka”, te na zvaničnoj internet stranici opštine Teslić.

Javni poziv se poništava jer nije u skladu sa LOD metodologijom i sugestijama koordinatora Regionalnog programa lokalne demokratije na Zapadnom Balkanu (ReLOaD), tj. ovakvim Javnim pozivom ne možemo ispuniti preuzete obaveze iz Pisma o uspostavljanju saradnje potpisanim 29.06.2017. godine u sklopu Memoranduma o razumijevanju između UNDP-a i Opštine Teslić.

 

NAČELNIK OPŠTINE

Milan Miličević

Matična služba

MATIČNA
SLUŽBA

BFC

Teslićke novosti