Opština Teslić izabrana je za sufinansiranje kroz projekat Capacity Building Works, koji finansira Vlada Švajcarske u Bosni i Hercegovini, a provodi Institut za razvoj mladih KULT.

Tim povodom dana 20.04.2022. godine u Opštinskoj upravi Teslić (sala za sastanke) upriličiće se ceremonija potpisivanja ugovora o saradnji na kreiranju boljeg okruženja za mlade, kroz uspostavljanje zajedničkog fonda, modela i metodologije dodjele sredstava organizacijama civilnog društva za projekte podrške mladima. Saradnja između sporazumnih strana ogleda se u stvaranju sredine koja je usmjerena ka uspostavljanju i poboljšanju institucionalnih mehanizama za brigu o mladima.

Aktivnost podržava Vlada Švajcarske, a provodi organizacija Institut za razvoj mladih KULT.

Pozivamo sve nevladine organizacije da prisustvuju ovom događaju kroz koji ćemo najaviti i promovisati javni poziv za organizacije koji će uskoro biti raspisan.

Agenda

Matična služba

MATIČNA
SLUŽBA

BFC

Teslićke novosti