Predsjedavajući Predsjedništva BiH, Mladen Ivanić, najavio je danas u Tesliću da će u skladu sa mogućnostima pomoći infrastrukturne projekte u ovoj lokalnoj zajednici.

Ivanić je nakon sastanka sa načelnikom opštine Teslić, Milanom Miličevićem i predsjednikom Skupštine opštine Miroljubom Letićem rekao da je upoznat o dva krupna infrastrukturna projekta koja se odnose na izgradnju vodovoda i razvoj poslovnih zona u ovoj lokalnoj zajednici.

“Ja ću ovih dana imati sastanak sa Evropskom bankom za obnovu i razvoj, to je institucija koja podržava upravo ovakve projekte i nadam se da ću biti u prilici da sa njima i porazgovaram na ovu temu”- rekao je Ivanić.

Ivanić je tokom posjete ukazao na uspješnu saradnju sa predstavnicima opštinske vlasti u Tesliću, od kada je dobio mandat srpskog predstavnika u Predsjedništvu BiH.

Načelnik opštine Teslić, Milan Miličević ocijenio je Ivanićevu posjetu kao potvrdu kontinuirane saradnje i podrške.

On je upoznao Ivanića o problemu poslovnih zona i sudskog spora protiv Vlade Republike Srpske koja, kako je rekao, pokušava da oduzme vlasništvo nad poslovnom zonom “Borja”.

Matična služba

MATIČNA
SLUŽBA

BFC

Teslićke novosti