Na inicijativu načelnika opštine Teslić, Milana Miličevića, juče je održan sastanak sa komandirom Policijske stanice, Miroslavom Stankovićem.

Sastanku koji je održan u Kabinetu načelnika prisustvovali su i zamjenik načelnika, Milovan Stanković i predsjednik Skupštine opštine Tesĺić, Miroljub Letić.

Na sastanku je istaknuto zabrinjavajuće stanje bezbjednosti na području opštine Teslić i nemili događaji koji su se dešavali prethodnih mjeseci, a koji su u značajnoj mjeri uznemirili građane ove opštine.

Načelnik opštine Milan Miličević, istakao je da podržava svaki oblik kažnjavanja i sankcija za počinitelje krivičnih djela, te da se mir i sigurnost građana svakako treba staviti kao primarni cilj i prioritet u radu i djelovanju.

On je dodao da je na sastanku razgovarano i o budućim projektima čiji je cilj poboljšanje bezbjednosti građana.

Matična služba

MATIČNA
SLUŽBA

BFC

Teslićke novosti