[av_image src=’https://www.opstinateslic.com/wp-content/uploads/2017/10/javni-poziv-undp.jpg’ attachment=’6946′ attachment_size=’full’ align=’center’ styling=’no-styling’ hover=’av-hover-grow’ link=” target=” caption=” font_size=” appearance=” overlay_opacity=’0.4′ overlay_color=’#000000′ overlay_text_color=’#ffffff’ animation=’no-animation’ admin_preview_bg=”][/av_image] [av_textblock size=” font_color=” color=”] Građane Teslića čija je stambena jedinica oštećena ili uništena usljed poplava ili klizišta 2014.godine, i nije uslovna za stanovanje, i koji ne posjeduju drugi stambeni objekat uslovan za stanovanje, i koji ispunjavaju i druge kriterije iz javnog poziva (da su prebivali u predmetnoj stambenoj jedinici 2014.godine, stambena jedinica posjeduje odobrenje za građenje ili ispunjava uslove za izdavanje odobrenja za građenje, stambena jedinica nije bila predmet sanacije kroz neki od ranijih projekata oporavka od poplava…) pozivamo da se prijave na Javni poziv za odabir korisnika pomoći za izgradnju i sanaciju stambenih jedinica uništenih ili oštećenih u poplava 2014.godine.

Predmet javnog poziva je odabir korisnika/ca za učešće u projektu oporavka od poplava koji finansira Evropska unija, a implementira Razvojni program Ujedinjenih nacija u BiH (UNDP u BiH), u partnerstvu sa Međunarodnom organizacijom za migracije (IOM).

Javni poziv je otvoren od 09.10. do 09.11.2017.godine.[/av_textblock] [av_iconlist position=’left’ iconlist_styling=” custom_title_size=” custom_content_size=” font_color=” custom_title=” custom_content=” color=” custom_bg=” custom_font=” custom_border=” admin_preview_bg=”] [av_iconlist_item title=’TEKST JAVNOG POZIVA’ link=’manually,https://www.opstinateslic.com/wp-content/uploads/2017/10/Javni-poziv-RS-Final.pdf’ linktarget=” linkelement=” icon=’ue84c’ font=’entypo-fontello’][/av_iconlist_item] [av_iconlist_item title=’PRIJAVNI OBRAZAC’ link=’manually,https://www.opstinateslic.com/wp-content/uploads/2017/10/Prijavni-obrazac-RS-final.pdf’ linktarget=” linkelement=” icon=’ue84c’ font=’entypo-fontello’][/av_iconlist_item] [/av_iconlist]

Matična služba

MATIČNA
SLUŽBA

BFC

Teslićke novosti