Javna rasprava o

Nacrtu Strategije razvoja opštine Teslić za period 2018-2027. godine

 

U skladu s zaključkom Skupštine opštine Teslić donesenom na sjednici održanoj 30.11.2017. godine, a u vezi Nacrta Strategije razvoja opštine Teslić za period 2018-2027. godine, u organizaciji Tima za izradu strategije razvoja opštine Teslić, sprovešće se javna rasprava.

Pozivaju se zainteresovani građani, privredni i društveni subjekti opštine Teslić da se odazovu u što većem broju, kako bi dali lični doprinos i uzeli aktivno učešće u kreiranju  Strategije razvoja opštine Teslić za period 2018-2027. godine.

Javna rasprava će se održati dana 12.12.2017. godine (utorak) u maloj sali opštine Teslić sa početkom u 11.00 sati.

Učešće na javnoj raspravi će uzeti Načelnik opštine Teslić sa saradnicima.

Dokument koji će se razmatrati na javnoj raspravi moguće je preuzeti sa zvanične internet stranice opštine Teslić www.opstinateslic.com gdje je objavljen u formi nacrta. Nacrt dokumenta je moguće pogledati i u kancelariji br. 8 svakim radnim danom od 7-15 časova do 20.12.2017. godine.

Načelnik opštine Teslić

Milan Miličević

 

NACRT STRATEGIJE RAZVOJA (PREUZMI)

Matična služba

MATIČNA
SLUŽBA

BFC

Teslićke novosti