Broj: 05-37-1.201/19

Datum: 10.12.2019. godine

Obavjest o javnoj raspravi o nacrtu Odluke o razvrstavanju lokalnih puteva i ulica u naselju na području opštine Teslić

U skladu sa zaključkom Skupštine opštine Teslić donesenim na 27. redovnoj sjednici održanoj dana 27.11.2019. i 03.12.2019. godine, a u vezi nacrta  Odluke o razvrstavanju lokalnih puteva i ulica u naselju na području opštine Teslić, u organizaciji Odjeljenja za stambeno – komunalne poslove, sprovešće se javna rasprava.

POZIVAJU SE zainteresovani građani, privredni i društveni subjekti opštine Teslić da se odazovu u što većem broju, kako bi dali lični doprinos i uzeli aktivno učešće u kreiranju gore pomenute Odluke.

Javna rasprava će se održati u ponedeljak, dana 16.12.2019. godine, sa početkom u 11,00 časova, u maloj sali u zgradi Opštinske uprave Teslić.

Dokument koji će se razmatrati moguće je preuzeti sa zvanične internet stranice opštine Teslić www.opstinateslic.com gdje je objavljen u formi nacrta.

NAČELNIK ODJELJENJA

Igor Jovanović