ЈАВНA   РАСПРАВА О НАЦРТУ БУЏЕТА  ЗА 2019. ГОДИНУ

Обавјештавамо све заинтересоване да Начелник општине Теслић заказује Јавну расправу која ће се одржати дана 13.12.2018. године (четвртак) у кино сали у 17,00 часова.

Позивају се одборници Скупштине општине, представници мјесних заједница, представници јавних предузећа и јавних установа, спортских клубова, удружења грађана и сви заинтересовани грађани да присуствују расправи о Нацрту буџета општине Теслић за 2019. годину и да својим приједлозима и сугестијама учествују у креирању буџета општине.

Обавјештавамо све заинтересоване да се документ Нацрта буџета општине за 2019. годину може преузети на службеној интернет страници општине Теслић (www.opstinateslic.com)

Заинтересовани могу доставити и приједлоге на адресе електронске поште: [email protected] или [email protected]

НАЧЕЛНИК ОПШТИНЕ

Милан Миличевић