Јавна расправа на Нацрт одлуке о јавним паркиралиштима

Број: 05-37-1.216/18

Датум: 03.12.2018. године

ПРЕДМЕТ: Позив за учешће на Јавну расправу на Нацрт одлуке о јавним паркиралиштима

У складу са Закључком Скупштине општине Теслић, број: 01-013-130/18 од 29.11.2018. године, обавјештавамо грађане општине Теслић, да ће се провести јавна расправа о Нацрту одлуке о јавним паркиралиштима.

С тим у вези, позивају се заинтересовани грађани, привредни и остали субјекти са подручја општине Теслић, да се одазову у што већем броју, како би дали лични допринос и узели активно учешће у изради горе поменуте Одлуке.

Јавна расправа о наведеној одлуци ће се одржати 11.12.2018. године, (уторак) у згради општине, у малој сали са почетком у 12 часова.

Јавној расправи ће присуствовати представници Одјељења за стамбено – комуналне послове.

Документ који ће се разматрати могуће је преузети са званичне интернет странице Општине Теслић www.opstinateslic.com, гдје је објављен у форми нацрта, као и инфо-пулту у згради Општине Теслић.

Своје приједлоге, примједбе и сугестије, грађани и други заинтересовани субјекти, могу доставити на e-mail [email protected] или лично на инфо-пулт у згради Општине Теслић најкасније до 10.12.2018. године.

НАЧЕЛНИК ОДЈЕЉЕЊА

Игор Јовановић

Одлука о јавним паркиралиштима (нацрт)