ОБАВЈЕШТЕЊЕ – ПРВОСТЕПЕНА СТАМБЕНА КОМИСИЈА ЗА РЈЕШАВАЊЕ СТАМБЕНИХ ПИТАЊА БОРАЧКИХ КАТЕГОРИЈА У ОПШТИНИ ТЕСЛИЋ

ПРВОСТЕПЕНА СТАМБЕНА КОМИСИЈА ЗА РЈЕШАВАЊЕ
СТАМБЕНИХ ПИТАЊА БОРАЧКИХ КАТЕГОРИЈА
У ОПШТИНИ ТЕСЛИЋ

О Б А В Ј Е Ш Т Е Њ Е

Обавјештавају се заинтересована лица да је на огласним таблама Одјељења за борачко-инвалидску заштиту општине Теслић и Борачке организације општине Теслић од 23.01.2019. године стављен на увид приједлог ранг листе по основу јавног конкурса за додјелу једне гарсоњере у другој борачкој згради као вид рјешавања стамбених питања борачких категорија становништва који је ова Комисија расписала на основу одлуке са сједнице одржане 24.12.2018. године.

Ранг листа ће бити на огласним таблама до 23.01.2019. године  до 31.01.2019. године и у истом периоду сва лица која се налазе на листи имају право да поднесу приговор   уколико су незадовољни мјестом на које су рангирани.

Приговор се подноси другостепеној стамбеној комисији  при Министарству рада и БИЗ РС Бања Лука, а крајњи рок за подношење приговора је 31.01.2019. године.

Предсједник Комисије

Симаковић Радомир