OBAVJEŠTENJE ZA JAVNOST – OIK

Broj:  03-064/18

Datum: 14.08.2018.

 

Opštinska  izborna  komisija  Teslić  u skladu  sa  članom  2.17  Izbornog zakona Bosne i Hercegovine  („Službeni glasnik BiH“, broj 23/01…, 31/16) i članom 4  Uputstva o načinu rada i izvještavanja izborne komisije osnovne izborne jedinice u Bosni i Hercegovini i članom 22  Poslovnika o radu izborne komisije osnovne izborne jedinice Teslić,  donosi sljedeće:

 

OBAVJEŠTENJE

 

Obavještavamo javnost o održavanju sjednice Opštinske izborne komisije Teslić, koja će se održati u četvrtak, 16.08.2018. godine, sa početkom u 14:00 časova. Sjednica će se održati u prostorijama OIK-a (zgrada Biroa za zapošljavanje).

Dnevni red sjednice:

  • Usvajanje zapisnika sa prethodne sjednice,
  • Provjera dostavljenih prijedloga za članove biračkih odbora,
  • Određivanje koordinata za biračka mjesta po intrukciji CIK-a,
  • Razno.

 

OPŠTINSKA IZBORNA KOMISIJA

Vladimir Vuković, predsjednik