OBAVJEŠTENJE ZA JAVNOST – CIK

Broj:  03-077/18

Datum: 04.09.2018.

 

Opštinska  izborna  komisija  Teslić  u skladu  sa  članom  2.17  Izbornog zakona Bosne i Hercegovine  („Službeni glasnik BiH“, broj 23/01…, 31/16) i članom 4  Uputstva o načinu rada i izvještavanja izborne komisije osnovne izborne jedinice u Bosni i Hercegovini i članom 22  Poslovnika o radu izborne komisije osnovne izborne jedinice Teslić,  donosi sljedeće:

 

OBAVJEŠTENJE

 

Obavještavamo javnost o održavanju sjednice Opštinske izborne komisije Teslić, koja će se održati u četvrtak, 06.09.2018. godine, sa početkom u 13:00 časova. Sjednica će se održati u prostorijama OIK-a (zgrada Biroa za zapošljavanje).

 

 

Dnevni red sjednice:

  • Usvajanje zapisnika sa prethodne sjednice,
  • Izrada Rješenja o imenovanju predsjednika, članova i njihovih zamjenika, na redovnim biračkim mjestima i biračkim mjestima za glasanje u odsustvu i nepotvrđenim glasačkim listića
  • Plan obuke biračkih odbora i
  • Razno

 

OPŠTINSKA IZBORNA KOMISIJA

Vladimir Vuković, predsjednik