IZVJEŠTAJ I RANG LISTA – ILO JAVNI POZIV ZA NEZAPOSLENE

Datum: 08.12.2017. godine

 

I Z V J E Š T A J

o radu Komisije za ocjenjivanje pristiglih prijava na javni poziv  nezaposlenim osobama za prijavu učešća u programu obuke i stručnog usavršavanja u cilju zapošljavanja na području opštine Teslić i utvrđivanju konačne rang-liste podnosioca zahtjeva

Komisija za ocjenjivanje pristiglih prijava na javni poziv  nezaposlenim osobama za prijavu učešća u programu obuke i stručnog usavršavanja u cilju zapošljavanja na području opštine Teslić radila je u sastavu:

  1. Adem Lisičić, predsjednik Komisije, UG „Nešto više“ Sarajevo
  2. Veso Đukanović, član, JU SŠ „Nikola Tesla“ Teslić
  3. Dragan Stanojević član , Opština Teslić
  4. Igor Bošnjak, član , ZZZ RS Biro Teslić

 

Zadatak Komisije bilo je vrednovanje prijava dostavljenih na na Javni poziv prema kriterijima utvrđenim u članu 8. i 9. Pravilnika broj: 17-38/17-ilo-teslic.

Komisija  je održala sastanak dana 06.12.2017. godine  i i utvrdila sljedeće:

  • na Javni poziv se prijavilo 58 aplikanta;
  • svi aplikanti su ispunjavali uslove  Javnog poziva
  • Javnim pozivom su obuhvaćene obuke za 9 zanimanja, od čega je 5 obuke kompletirano, dok za 4 obuke nije bilo prijavljenih kandidata.

 

U okviru svoga rada Komisija je utvrdila da je ukupan broj pristiglih prijava 58, a prema strukturi kako je to navedeno u tabeli:

 

r. br. Zanimanje Broj polaznika Broj prijavljenih
1 Zavarivač TIG 10 22
2 Lakirer 8 0
3 Stolar grupa za pločasti namještaj – MODUL I 8 0
4 Stolar grupa za masivni namještaj – MODUL II 24 0
5 CNC operater za drvo 8 8
6 Tapetar 8 0
7 Metaloglodač 4 4
8 CNC Operater za metal 4 18
9 Monter LED displeja 6 6

 

Komisija je izvršila ocjenjivanje i bodovanje svih prijava, te utvrdila rang listu kandidata za obuke koje su kompletirane:

  1. ZAVARIVAČ TIG
Rb. Ime i prezime Ostvareni bodovi
1. Radislav Tešić 20
2. Siniša Stevanović 20
3. Nikola Gusak 18
4. Boro Jović 18
5. Staniša  Bubić 17
6. Bojan Puljić 17
7. Stefan Kuzmanović 17
8. Nemanja Kukavčić 16
9. Josip Tabak 15
10. Alija Fajić 14

 

  1. CNC OPERATER ZA DRVO

 

Rb. Ime i prezime Ostvareni bodovi
1. Nikola Augustinović 20
2. Aleksandar Stojanović 18
3. Nenad Vasić 18
4. Alen Mehmedović 18
5. Zoran Ilinčić 17
6. Vladimir Aksentijević 17
7. Ognjen Perišić 17
8. Jelenko Marković 17

 

  1. METALOGLODAČ
Rb. Ime i prezime Ostvareni bodovi
1. Vladimir Jokić 20
2. Igor Mrazić 18
3. Darko  Gogić 17
4. Dario Sofrić 16

 

 

  1. CNC OPERATER ZA METAL
Rb. Ime i prezime Ostvareni bodovi
1. Marko Goričanac 18
2. Nemanja Šajinović 18
3. Dušan Kuzmanović 17
4. Miloš Tomić 17

 

  1. MONTER LED RASVJETE
Rb. Ime i prezime Ostvareni bodovi
1. Ognjen Janjić 18
2. Aleksandar Prodić 18
3. Bojan Markočević 18
4. Bojan Lukić 17
5. Zoran Galamić 17
6. Đorđe Aleksić 15

 

 

PREDSJEDNIK KOMISIJE

Adem Lisičić

 

IZVJEŠTAJ I RANG LISTA (PREUZMI)